Комментарии к новостям

  • 2011-02-15 20:56

    Село, воно и в Африке Село! Она родилась в Сибири!

    • 2011-02-15 20:55

      ДА еще вопрос.Туда деньги нужны большие????И что нужно туда???Отслужить,закончить техникум или институт???ЖЕЛАНИЯ ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ сильное есть!!!!!!!!!

      • 2011-02-15 20:40

        то что нужно!! самый смак!!! секси девушка!!

        так держать!!!

        • 2011-02-15 20:28

          Блин, да нас уже меньше 52 мил. Так хотяб каждому пенсионеру по миллиону. Вот бы президент с примьером до последнего дыхания балиб.

          • 2011-02-15 20:26

            Ознайомився з рішенням суду та зрозумів, що суддя також не розуміє "телячу мову". Таке рішення суду є нікчемним, хоча б з тієї підстави, що викладено не на українській мові. Тут пряме порушення Закону України "Про судоустрій та статус суддів України", а саме частини 1 ст. 12, відповідно до якої "Судочинство і діловодство в судах України провадиться

            державною мовою". Оскільки постанова викладена на російській, то вона підлягає виконанню на теренах росії. Відповідно до обов"язків судді викладених у частині 4 ст. 54 вищенаведеного закону, суддя зобов"язаний вирішувати судові справи відповідно до закону з дотриманням засад і правил судочинства (пункт 1) додержуватися присяги судді (пункт 4). Текст присяги наведений у ч.1 ст 55 цього ж закону - "Я, (ім'я та прізвище), вступаючи на посаду судді, урочисто присягаю об'єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно та справедливо здійснювати правосуддя, підкоряючись лише закону та керуючись принципом верховенства права, чесно і сумлінно виконувати обов'язки судді, дотримуватися морально-етичних принципів поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади". Так от, викладення рішення суду Іменем України "державною" російською мовою, є нічим іншим, як порушенням даної присяги в частині "здійснювати правосуддя, підкоряючись лише закону та керуючись принципом верховенства права" та "не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади", оскільки офіційного видання КУпАП та застосованих суддею норм законів на російській мові не існує, а переклад на власний розсуд судді не є офіційним джерелом закону. Навіть Азаров балакає на українській. Дякуючи судовій реформі проведеній президентом, сплюндрування державної мови шляхом викладення судового рішення на російській із власним перекладом норм законів, вже мабуть норма такого "Безпредела", як на дорогах, так і в судах. А що далі буде, вже можна не тільки припустити, але і відчути на собі.. Доречі, Могільов вже виступив про необхідність водіям України проходити тест на "адекватність" - вже стали недієздатними.

            • 2011-02-15 20:17

              ГОЛОСА БЕСПЛАТНО! ТО О ЧЕМ ВЫ МЕЧТАЛИ! БЕЗ ПАЛЕВА!

              • 2011-02-15 20:00

                надеюсь,что Федор вернется и победит

                • 2011-02-15 19:58

                  За таких фруктов селекцию в шею надо гнать.

                  Но у Сурка ведь другое мнение.

                  У них семья гениев им виднее.

                  • 2011-02-15 19:43

                    дужееееее ДЯКУЮ!!!!!!!!!!

                    БУДУ ЧИТАТИ!!!!!!!!

                    • 2011-02-15 19:38

                      страшно жить в этой стране.обидно.что украинский народ-трудолюбивый,терпеливый,мужественный нынешняя власть поставила на колени и загоняет как быдло в ярмо своими губительными реформами ради получения миллиардных траншей.которые она распихает по карманам.

                      • 2011-02-15 17:25

                        Хоть ненавижу таможню, но классный клип. Молодцы ребята! А у нас больше проблем нет, как только из мухи слона делать.

                        • Роман2011-02-15 16:12

                          В столице задействован план Дер***. )))))

                          • 2011-02-15 16:10

                            Сам в той системе!!!Начинать нужно с МИНИСТРА!!!!!!!!!!Вся мзда идет туда!!

                            • 2011-02-15 16:10

                              GTA по Одесски

                              • 2011-02-15 15:23

                                Вот и Анре ,вот его отношение кфутболу. Контракт подписан, денежки капают (видать больше чем в Бразилии) можно и не напрягатся. Взули Г.М. Суркиса с этим игрочком , теперь надо както выкручиватся. Давно говорил что от игрока все зависит. А тренер может помочь только раскрытся.