Реклама
-
Выпускных экзаменов в украинских школах больше...Інше2009-12-16 18:15
-
РПЦ осуждает суррогатных детей Галкина и ПугачевойШоу-бiзнес2013-10-08 11:55
-
Новая власть увеличит пенсионный возраст на 5 летФiнанси2010-03-23 09:15
-
Кабмин изменит упрощенную систему налогообложенияФiнанси2010-04-23 10:10
-
Как долго Украина пробудет в снежной ловушке?Общие новости2010-12-18 12:32
Я - Журналіст
Стоит посмотреть
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Новости Украиныв реальном времени
Комментарии к новостям
Машуся=) как вы думаете я поступлю на державный если у меня все по 170?
Це все залежить від універу, але є можливість 70% із 100 поступить
Zhek@,Солодких снів=)
Я сюди втричі довше заходив!!!!!!!!!!!!!!Машуся поступиш)))))))Всім спок ночі завтра утром без пробл зайдете я сьогодні так робив у 7:00)))))))))))))
Ауууууууу=)
огромное спасибо Zhek@ за ответы
хто може сказати, коли будуть рез. по історії?
как вы думаете я поступлю на державный если у меня все по 170?
Хлопці,підкажіть будь ласка!Якщо в мене 167,5 ЗНО з Української,але в мене інші тести 180+ балів,є варіанти,що я пройду на контрактне навчання до Універститета Шевченка!?
Горич
Ім'я Вадим
По батькові Ігорович
Українська мова та література
Дата складання 04.06.2010 р.
Мова складання українська
Адреса ПТ вул. Північна, 102, м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
Назва ПТ Кам'янець-Подільський навчально-виховний комплекс №16 у складі загальноосвітньої школи I-III ступенів та колегіуму Хмельницької області
Кількість тестових
балів 32 із 111
Кількість балів
за шкалою [100-200] 129.5
(сто двадцять дев'ять цілих і п'ять десятих бала)
Географія
Дата складання 11.06.2010 р.
балів 32 із 94
за шкалою [100-200] 145.0
(сто сорок п'ять балів)
Сугак
Ім'я Анастасія
По батькові Володимирівна
Зря шукав(((((((((Нахрен так дєлать????????
Влад =пСих на всЮ голову=, Посмотри мне 1908592/8320
Блін !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тільки шо виставив два теста а їх немає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Спасибо за информацию, люди!
если кому надо.могу посмотреть
спасибо большое!!!