ОТП Банк збільшив ліміт фінансування ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн

2018-09-22 12:19 Нравится

АТ «ОТП Банк» збільшив ліміт мультивалютної кредитної лінії ТОВ ТД «НОВААГРО» до 200 млн грн. Кошти будуть спрямовані на фінансування оборотного капіталу компанії, а саме на закупівлю с/г продукції в Україні з подальшим її експортом на міжнародні ринки.

«Успішний досвід співпраці з ОТП Банком дозволив нам збільшити ліміт фінансування зі 125 до 200 млн грн. Підписання даної угоди є найважливішим етапом для подальшого співробітництва з одним з лідерів фінансового ринку України. Нова угода відкриває для ТД «НОВААГРО» нові можливості і є додатковою підтримкою для реалізації наших планів», - коментує Максим Пилипенко, директор ТД «НОВААГРО».

Як зазначила Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк»: «Збільшення кредитної лінії ТД «НОВААГРО» є закономірним продовженням нашого партнерства. Ми високо цінуємо співпрацю з даною групою і готові сприяти її зростанню в рамках реалізації стратегії ОТП Банку по нарощуванню кредитування успішного українського середнього і великого бізнесу».

Більш детально про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

ТОВ ТД «НОВААГРО» - один з найбільших переробників зернових культур і виробників борошна в Східній Україні. Входить до складу групи компаній «НОВААГРО» з 2015 року. ТД «НОВААГРО» веде свою діяльність на території Східної України. Сфера діяльності: виробництво та продаж на внутрішній ринок і експорт борошна першого і вищого сорту, продаж гречаної крупи, висівок, закупівля і продаж зернових і олійних культур, продаж мінеральних добрив, посівного матеріалу. У 2017/2018 маркетинговому році ТД «НОВААГРО» став найбільшим експортером борошна в Україні.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Есть ли необходимость досрочных выборов в Верховную Раду?

Реклама