OTP Bank Plc. придбав банк в Албанії

2018-08-14 19:50 Нравится

Материнський банк OTP Group - OTP Bank Plc. підписав угоду про придбання контрольного пакету акцій (88,89%) Banka Société Générale Albania, албанської дочірньої структури Société Générale Group.

Завдяки цьому придбанню OTP Group не тільки виходить на новий ринок, розширюючи географію своєї присутності до десяти країн, а й істотно зміцнює свої ринкові позиції в регіоні.

Функціонуючи як універсальний банк, що активно розвиває як роздрібний, так і корпоративний напрямок, Banka Société Générale Albania є п'ятим за величиною банком на ринку Албанії з ринковою часткою близько 6%.

Фінансове закриття операції заплановане на четвертий квартал 2018 року за умови отримання всіх необхідних регулятивних погоджень.

Нагадаємо, сильні капітальні позиції, вражаючий успіх антикризової програми і амбітна, але вдало реалізована стратегія розширення, дозволили найбільшому угорському банку OTP Bank Plc. стати «Кращим банком в Угорщині», а OTP Group - єдиній корінний банківській групі Центральної Європи - стати володарем нагороди «Кращий банк в Центрально-Східній Європі» за результатами щорічного дослідження Awards for Excellence 2018, проведеного авторитетним міжнародним фінансовим виданням Euromoney.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Есть ли необходимость досрочных выборов в Верховную Раду?

Реклама