Про сервісні послуги – під час зустрічі з представниками бізнесу у Західно-Донбаській ОДПІ

2018-08-02 12:07 Нравится

Під час проведення зустрічі з представниками бізнесу у Західно-Донбаській ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області перший заступник начальника Денис Орда обговорив актуальну тему, а саме надання адміністративних послуг Центрами обслуговування платників Західно-Донбаської ОДПІ.

Керівник відзначив орієнтацію фіскальної служби саме на сервісні функції, зокрема – на обслуговування платників. Виконання цієї мети покладено безпосередньо на центри обслуговування платників, в яких громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

У першому півріччі 2018 року співробітниками восьми Центрів обслуговування платників Західно-Донбаської ОДПІ надано громадянам та суб’єктам господарювання 20187 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною серед відвідувачів залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, у січні – червні 2018 року надано 10027 таких послуг.

Представники малого бізнесу найчастіше обирають спрощену систему оподаткування, тому 1739 послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та витрат, надання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Працівники Центрів обслуговування платників активно роз’яснюють для платників переваги використання «Електронного кабінету платника податків», його зручність для реалізації в електронній формі прав та обов’язків платників податків. Суб’єкти господарювання мають змогу подати звітність в електронному вигляді безпосередньо в Центрах обслуговування платників, скориставшись створеним для них робочим місцем, яке обладнано інтернетзв’язком.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете автокефалию Украинской церкви?

Реклама