Надання адміністративних послуг за півріччя Смілянською ОДПІ

2018-07-24 21:22 Нравится

Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків.

За січень-червень 2018 року Центрами обслуговування платників Смілянської ОДПІ (далі - ЦОП) було надано 16 666 адміністративних послуг.

У зазначеному періоді видано 8 105 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Видано довідок 5 180 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків

Видано довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України 219 платникам.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до ЦОП звернулося 1 013 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платниками єдиного податку виявили бажання 519 суб`єктів підприємницької діяльності; надано 598 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Співробітниками ЦОП протягом січня-червня 2018 року надано 5 363 консультацій з питань податкового законодавства, отримано та відпрацьовано 4 870 одиниці вхідної кореспонденції, прийнято та внесено до бази даних 37 988 форми податкової звітності.

Смілянська ОДПІ

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За какую партию вы планируете голосовать на досрочных выборах в ВРУ?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама