Арнольду Шварценеґґеру подарували портрет в українському стилі .

2018-06-13 11:37 Нравится

Арнольду Шварценеґґеру подарували картину з його зображенням, виконану в українському стилі. Українка Катерина Брез, яка вже чотири роки проживає в Лос-Анджелесі, була гостею на благодійній вечірці в домі актора та колишнього губернатора Каліфорнії і там мала нагоду вручити йому подарунок.

Портрет для Шварценеґґера намалювала в Україні художниця Анна Ягодка.

«Мені хотілося зробити якийсь особливий подарунок, і виникла ідея цієї картини. – поділилася Катерина з «Голосом Америки». – Арнольду дуже сподобалося, й інші гості також її відзначили! Полотно в українському стилі, з натуральних матеріалів, написане акрилом. Рамка з натурального дерева, розмальована петриківским розписом художницею Вікторією Зидрою».

Катерина Брез із Арнольдом Шварценеґґером

Це не перша зустріч Катерини з Арнольдом Шварценеґґером. Дівчина потрапила у список зіркових гостей, оскільки зробила пожертву для After-School All-Stars (ASAS) – організації, на підтримку якої організовувалася вечірка. На фандрейзері зібрали рекордну суму – понад 2,1 мільйона доларів. Кошти направлять на позашкільні програми для малозабезпечених юнаків і дівчат у різних штатах.

Серед знаменитостей на благодійному вечорі, за словами Катерини, були присутніми актори Сильвестр Сталлоне і Джейсон Стетгем. Розважальна частина охоплювала екзотичних тварин, фуршет, живу музику, аукціон і гру в покер.

«Дякую, дякую, дякую всім, хто прийшов на наш фандрейзер для After-School All-Stars у моєму будинку та допоміг нам зібрати 2,2 мільйона доларів для дітей! – написав на своїй сторінці у Facebook Арнольд Шварценеґґер. – 26 років тому, коли ми починали, я знав, що потрібна буде армії щедрих прихильників, щоб дати дітям по всій країні доступ до позашкільних програм, щоб тримати їх у безпеці та за навчанням у період з 3 до 6 години вечора. Кожен з вас, хто пожертвував ваш час і гроші, є фундаментальною частиною цієї місії, і я дуже вдячний».

Неприбуткова організація ASAS заснована в 1992 році Арнольдом Шварценеґґером з місією дати дітям інструменти, необхідні їм для успішного майбутнього. Місія залишилася незмінною з роками, змінилися лише методи її реалізації, говориться на сайті ASAS. Робота організації розпочалася в Лос-Анджелесі з літніх атлетичних і академічних змагань для юнаків та дівчат. У процесі розвиток було зосереджено на позашкільних програмах.

Зараз ASAS має позашкільні програми для дітей у двох десятках американських міст. Організація допомагає молоді закінчити школу і вступити до коледжу, побудувати кар’єру та служити своїй громаді. ASAS служить переважно малозабезпеченим сім’ям та меншинам, зокрема дітям, що перебувають у категорії ризику.

У 1990-1993 роках Арнольд Шварценеґґер був призначений головою президентської ради з питань фізкультури та спорту. Перебуваючи на посаді, він відвідував школи по всіх 50 штатах, закликаючи дітей до занять фізкультурою. З цього досвіду розпочалася його кампанія, націлена на те, щоб змінювати життя дітей.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Если во второй тур выборов Президента Украины выйдут Петр Порошенко и Владимир Зеленский, за кого будете голосовать?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама