Нове відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві!

2018-06-09 18:51 Нравится

Безперервно вдосконалюючи якість сервісу та дедалі адаптуючи обслуговування клієнтів в Україні до найвищих стандартів материнського банку, 4 червня для киян і гостей столиці відкрило двері нове відділення ОТП Банку європейського формату «Повітрофлотське».

Флагманські стандарти інтер’єру та засоби технічного оснащення нового відділення «Повітрофлотське», окрім естетики кольорів, плавних ліній та найякісніших матеріалів, для зручності перебування клієнтів у відділенні передбачають систему електронної черги, вільний Wi-Fi, а також стійку самообслуговування в системі інтернет-банкінгу OTP Smart.

«Ми прагнемо бути доступними для клієнтів, і для цього безперервно розвиваємо та адаптуємо як наші онлайн сервіси, так і мережу відділень банку. Якщо клієнту зручніше обслуговуватися у відділенні, наша задача - бути поруч і зробити цей досвід максимально позитивним. А відкриття нового відділення у затребуваній локації – це ще більше задоволених клієнтів», - зазначив Володимир Мудрий, член правління, який очолює роздрібний бізнес ОТП Банку.

До послуг клієнтів нового відділення повний перелік банківських продуктів - від пропозицій для приватних осіб і клієнтів Premium Banking до продуктів для суб'єктів малого і середнього бізнесу та корпоративних клієнтів.

Ласкаво просимо до відділення «Повітрофлотське» за адресою:

03186, м. Київ, пр. Повітрофлотський, 48/2

Графік роботи: Пн - Пт 9.00-18.00

Операційна каса: Пн - Пт 9.30-17.30

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За какую партию вы планируете голосовать на досрочных выборах в ВРУ?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама