На Дніпропетровщині ліквідовано схему ухилення від сплати податків та митних платежів, у якій використовувалися підприємства транзитно – конвертаційних груп

2018-06-05 14:38 Нравится

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували схему ухилення від сплати податків та митних платежів.

В рамках проведення операції «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які протягом 2016 – 2018 років ухилялися від сплати митних платежів та ПДВ, імпортуючи товари по занижених цінах з подальшою їх легалізацією.

Фігуранти фактично являються посадовими особами підприємства, яке здійснює будівельні та підрядні роботи на об’єктах різної складності, під час яких використовує імпортні товари, виготовлені в Китаї - електричні LED освітлювальні прилади, панельні радіатори, тощо.

Зловмисники, використовуючи компанії, що входять до транзитно – конвертаційних груп, імпортували з Китаю до України від імені підконтрольної компанії – нерезидента за підробленими документами, до яких вносилися неправдиві відомості, товари, значно занижуючи їх митну вартість.

Таким чином від підконтрольного нерезидента було імпортовано товарів загальною вартістю більше 3 млн. грн.

Згідно податкових та бухгалтерських документів імпортовані товари реалізовувалися з мінімальною націнкою в адресу підприємств, які відносяться до складу транзитно - конвертаційних груп. А насправді ці товари продавали компаніям – підрядникам за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

За результатами проведених обшуків вилучено печатку та кліше компанії – нерезидента, а також фінансово – господарські документи, які підтверджують злочинну діяльність фігурантів.

Слідство триває.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Поддерживаете ли вы дефолт Украины, при котором может быть списан государственный долг?

Реклама