На Дніпропетровщині ліквідовано конвертцентр з обігом більше 120 млн. грн.

2018-05-23 22:05 Нравится

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві припинили діяльність конвертцентру, який працював у Дніпропетровській області.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч.2 ст.364 та ч.3 ст.212 КК України, було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з незаконного переведення безготівкових коштів у готівку, незаконного формування податкового кредиту з ПДВ, шляхом документального оформлення безтоварних операцій, та формування валових витрат з податку на прибуток підприємств.

Для прикриття злочинної діяльності, організатори використовували низку підконтрольних транзитно-конвертаційних компаній та фіктивних підприємств, зареєстрованих у Дніпрі та Києві. На їх розрахункові рахунки компанії реально-діючого сектору економіки перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). Після цього організатори «конверту» знімали гроші готівкою в установах банків та, разом із підробленими первинними документами, передавали їх замовникам конвертації за винагороду в 10-11% від проконвертованої суми.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2017-2018 роки склав понад 120 млн. грн.

За результатами 10 обшуків, проведених у Дніпрі та Дніпропетровській області, в офісних приміщеннях конвертцентру, за місцями проживання його організаторів та в їх автомобілях, вилучено печатки підконтрольних компаній, їх банківські картки, первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи, мобільні телефони, електронні носії інформації та комп’ютерну техніку.

Продовжується слідство.

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

За какую партию вы планируете голосовать на досрочных выборах в ВРУ?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама