Щомісячний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян

2018-03-07 00:36 Нравится

26 лютого 2018 року у м.Черкаси відбудеться традиційний щомісячний безкоштовний семінар для підприємців – фізичних осіб і громадян з питань оподаткування.

Лектори – фахівці Головного управління ДФС у Черкаській області.

Місце проведення заходу: актова зала будівлі головного управління ДФС у Черкаській області (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, другий поверх).

Початок: 10-00 год.

Основна тема – податкова звітність за 2017 рік. На конкретних прикладах будуть висвітлені питання подання декларації ФОП – платниками єдиного податку першої та другої груп (звітують по строку 1 березня) та громадянами, які зобов’язані задекларувати доходи (по строку до 1 травня).

Також готуються тема «Облік та податкові питання ФОП, які змінили податкову адресу» та короткий огляд «Характерні порушення у підприємців – платників єдиного податку».

Проводитиметься відео запис семінару.

Тези лекторів, презентації та роздатковий матеріал для декларантів будуть викладені після 16-00 год. 26.02.2018 на субсайті ГУ ДФС у Черкаській області, а відео – наступного дня на YouTube-каналі «Допомога платнику» https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Рекомендуємо завантажити і використовувати матеріали попередніх семінарів ГУ ДФС у Черкаській області для ФОП та громадян (тези лекторів, роздатковий матеріал, відповіді на запитання): http://ck.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/ а також відео: https://www.youtube.com/playlist?list=PLx6OExJokLNTCgiT1peKV9vNNkAc1bkHf

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Есть ли хоть один положительный момент в медицинской реформе? Если да, опишите в комментариях.

Реклама