General Motors створила диво-машину без керма і педалей

2018-01-20 23:36 Нравится

Ви б сіли в машину без керма і педалей? General Motors думає, що сіли б, пише CNBC.

Компанія планує випробувати свій новітній автономний автомобіль на відкритих дорогах вже в 2019 році.

Президент GM Ден Амманн каже:

«Коли вперше бачиш цю картину, це приголомшливо. Тому ми вважаємо це важливим етапом на шляху до повноцінного впровадження автономних транспортних засобів».

Автовиробник звернувся до уряду США з проханням схвалити зміну 16 автомобільних стандартів, щоб можна було почати випробування машин без керма, педалей та інших приладів ручного управління.

Якщо наглядові органи в Вашингтоні висловляться «за», GM планує випробувати до 2500 модифікованих автомобілів Chevy Bolt на публічних дорогах в семи штатах.

Тим часом Waymo, проект автономних автомобілів від Google, планує запустити програму підвезення пасажирів в околицях Фінікса, використовуючи самокеровані мінівени Chrysler Pacifica. Ці машини оснащені додатковими датчиками, камерами і радарами, щоб працювати без водія.

На відміну від General Motors, Waymo не вимагає в уряду дозволу на машини без керма і педалей.

У минулому році компанія Ford заявила, що приступає до розробки самокерованих автомобілів без керма, хоча їх випуск очікується не раніше 2021 року.

Навіщо ж GM автономні машини без керма і педалей?

Головна причина в тому, що це звільняє місце і полегшує вагу транспортних засобів, які складуть основу програми автономного перевезення пасажирів. Оскільки водій в них не передбачений, компанія зробила наступний логічний крок і прибрала кермо і педалі, щоб звільнити місце для ще одного пасажирського сидіння.

А що буде, якщо в екстреному випадку машина не притисне до узбіччя в потрібний момент? У всіх нових безрульних Chevy Bolt є кнопка екстреної зупинки, яку пасажир може натиснути, якщо йому потрібно терміново зупинити машину.

Амманн визнає, що у багатьох ці машини будуть спочатку викликати побоювання, але впевнений, що з часом вони стануть звичними:

«Ми думаємо, що люди подивляться на цю машину і зрозуміють, що це дуже важливий винахід».

А ви б покаталися на такій тачці?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Де і як зберігати біткоіни

Бізнес ідея – виробництво деревного борошна

Цифрове виховання: як не конфліктувати з дітьми через гаджети

Як навчитися розуміти близьких людей

Коли дитину потрібно відпускати жити окремо

Комментарии (0)

Добавить смайл! Осталось 3000 символов
Добавить новости
Реклама

Опрос

Вы поддерживаете создание в Украине антикоррупционного суда?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама